O Campusie

Campus Akademicki Solina to przede wszystkim wybuchowa mieszanka dobrej zabawy, wakacyjnego szaleństwa i nowych znajomości. Podczas sześciodniowego wyjazdu będziesz miał doskonałą okazję zaadaptować się do specyficznego studenckiego środowiska, i zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci przetrwać studia. Stawiamy na relaks, dobrą zabawę i muzykę w tle!

Campus Akademicki Solina to integracyjny obóz studencki przeznaczony zarówno dla studentów jak i absolwentów uczelni wyższych, organizowany co roku przez Fundację Studentów i Absolwentów UJ BRATNIAK przy współpracy z licznymi uczelniami z całego kraju. Współorganizatorami Campusu są Samorządy Studenckie, które wspierają nas promocyjnie i merytorycznie. Do ich zadań należy m. in. przygotowanie i realizacja części programu artystyczno-edukacyjnego oraz organizacja spotkań uczelnianych.

Miejscem Campusu Akademickiego Solina jest Wojskowy Zespół Wypoczynkowy Jawor nad Soliną w samym sercu Bieszczad. Dla studentów, tydzień nad Soliną to nie tylko doskonała okazja do wypoczynku, integracji i dobrej zabawy, ale także czas spędzony na warsztatach, szkoleniach i spotkaniach uczelnianych. Na Campusie codziennie coś się dzieje, grają dla Ciebie sprawdzeni DJ'e i codziennie dostarczamy Ci sporej dawki mocnych wrażeń. Do tej pory na Campusie gościliśmy takie zespoły jak Lao Che, Vavamuffin, Zabili mi Żółwia czy Indios Bravos, a podczas wieczorów kabaretowych uczestników zabawiały kabarety Puk, Ad Hoc, Kabaret DNO czy Kacper Rucińśki. Koniecznie sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku – kliknij w zakładkę program.

 

Campus Akademicki – Solina 2014
Gdzie: WZW Jawor w Solinie
Kiedy: 2-7 września 2014
Cena: 390zł / 425zł
Zapisy: podamy wkrótce.

 

Zastanawiasz się czy Campus jest dla Ciebie?

Jeśli:

– Szukasz nowych wrażeń?
– Chcesz się dobrze bawić i poznać ciekawych ludzi?
– Masz ochotę rzucić się w wir wakacyjnego szaleństwa?
– Pragniesz poznać życie studenckie jakiego jeszcze nie znasz?
– Potrzebujesz naładować akumulatory przed nowym rokiem akademickim?
– Chcesz poznać tajniki żeglugi? Nauczyć się kilku kroków salsy? Dowiedzieć się jak udzielić pierwszej pomocy?
– A może kręcą Cię bitwy paintballowe?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś TAK, to ten obóz jest właśnie dla Ciebie! Sprawimy, że te wakacje będą dla Ciebie niezapomniane i kto wie, być może zobaczymy się za rok.

Co roku Solina przyciąga około 700 studentów z całej Polski. Łącznie w Campusie Akademickim uczestniczyło już ponad kilkanaście tysięcy osób. Mamy nadzieję, że Ty również zostaniesz Campusowiczem!

 

Do zobaczenia nad Soliną!

 

 
288c9f8933d3282ca31070cf410f93fe cbda842f35c127eb0b12b297b6228d83 2006_otrzesiny_019 2006_otrzesiny_048 2006_warsztaty_068 4688-copy-kopia img_5008 img_5963 img_6624 img_7683a index

Facebook