Sport

Na Campusie nie może oczywiście zabraknąć sportu. Dzięki zapleczu sportowo-rekreacyjnemu, jakie oferuje ośrodek jesteśmy w stanie realizować program sportowy niezależnie od pogody.

Do naszej dyspozycji jest:

 • basen kryty
 • korty tenisowe
 • boisko do siatkówki
 • hala gimnastyczna
 • wypożyczalnia kajaków, żaglówek, rowerków wodnych.
 • plaża

Dla uczestników przygotowaliśmy szereg turniejów i zawodów sportowych, podczas których będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności, porywalizować z innymi, ale przede wszystkim świetnie się bawić.

W programie m. in.:

 • turniej piłki siatkowej
 • turniej koszykówki
 • turniej piłki nożnej halowej
 • turniej tenisa ziemnego

Tradycją campusową jest również Nocny Bieg na Orientację – impreza dla każdego, który nie boi się wyzwań i potrafi poradzić sobie w wielu różnorodnych sytuacjach. Niezapomniane nocne wrażenia i wyśmienita zabawa gwarantowana. Do nocnego biegu zapraszamy 3-osobowe drużyny mieszane/niemieszane ale na pewno wstrząśnięte i gotowe na extra emocje.

 • Nocny Bieg na Orientację


Dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się pływać i grać w tenisa lub podszkolić swoje umiejętności w tych dyscyplinach organizujemy specjalne zajęcia:

 • „Szkoła pływania”
 • „Kurs nauki i gry w tenisa”

Zapraszamy również na najlepszą pobudkę i odpowiednie „wejście” w nowy dzień czyli:

 • „Poranny Aerobik”

Nad uczestnikami turniejów, zawodów i zajęć sportowych czuwać będzie zawsze zwarta i gotowa ekipa organizatorów i instruktorów sportu z krakowskiej AWF!

PAWEŁ POTOCZEK

Absolwent i pracownik krakowskiej AWF. Ze sportem na Campusie związany od początku jego solińskiego etapu. Koordynator ds. Sportu Akademickiego AWF w Krakowie, v-ce Prezes Klubu Sportowego AZS AWF Kraków. Wieloletni Przewodniczący Samorządu Studenckiego AWF w Krakowie. Organizator wielu krajowych i międzynarodowych imprez sportowych. Dla wielu campusowiczów znany również z braku strachu do mikrofonu – czyli po prostu Kefcio.

Na Campusie Akademickim Solina 2014 odpowiada za całość programu sportowego.

                

PAWEŁ Potoczek

 

Prowadzący: MACIEK GLAS

Absolwent Krakowskiej AWF – kierunku Wychowanie Fizyczne. Od 8 lat ratownik WOPR, a od 6 instruktor pływania. Zawsze miły i uśmiechnięty, z Nim zajęcia to sama przyjemność. Każdy kto zechce będzie mógł sie nauczyć lub udoskonalić 4 podstawowe style pływackie. Do zajęć podchodzi z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, z Nim nie ma nudy.

                

Maciek Glas

 

Prowadząca: MONIKA DUNAJ

Studentka Turystyki i rekreacji na AWF w Krakowie. Certyfikowana animatorka czasu wolnego, instruktorka fitnesu i kulturystyki oraz  Zumby.

Potrafi zarazić pozytywną energią nawet największych pesymistów. Na co dzień prowadzi zajęcia Party Dance, Zumba, Total Body Condition i BPU. Zajmuje się także treningami personalnymi.

Na Campusie Akademickim Solina 2014 odpowiada za „Poranna Zumba”. Monika, łącząc różne formy ruchu i energiczną muzykę sprawi, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Zajęcia będą zróżnicowane pod względem stopnia trudności  i dostosowane do Waszej kondycji fizycznej.

                

Monika Dunaj

 

Prowadząca: JOANNA BOJARCZUK

Studentka krakowskiego AWF-u. Instruktorka tenisa ziemnego. Podchodzi do wszystkiego z pasją i zaangażowaniem. Zaraża uśmiechem. Aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem jej życia. Poza tenisem uwielbia jazdę na rowerze oraz wszelkie sporty wodne. Na Campusie Akademickim Solina 2014 Joanna będzie prowadziła zajęcia z podstaw tenisa. Nauczy Was podstawowych pojęć i elementów technicznych gry i postara się, abyście rozegrali być może pierwszy mecz tenisowy w życiu;)

                

Joanna Bojarczuk

 

Wróć na początek

 
188aafcda893038df7f39aea31f85460 d6ef444846043d853cfc98325f1a3c4a 2006_otrzesiny_101 2006_otrzesiny_122 4641copy-kopia img_4985 img_5682 img_6624 img_7552-kopia 2006_widoczki_62 dscn8060

Facebook